Hakkımızda

Kaas Mobilya® özgün tasarımları, gösterişli ve modern çizgileriyle müşterilerine daima en doğru hizmeti sunabilmek adına 2009 yılında azimli bir işadamı olan “Süleyman Kara” tarafından kurulmuştur. Şirketimizin kuruluşundan önce 7-8 yıl boyunca Ar-ge çalışmaları büyük bir titizlikle gerçekleştirilmiş, yurt içinde ve yurt dışında mobilya ve dekorasyonla ilgili marka ve kalitesi ön planda olan sektöre yön veren fuarlara katılım sağlanarak gerekli analizler yapılmıştır.

Kaas Mobilya® olarak daha çok proje bazlı çalışmayı tercih etmekteyiz. Müşterilerimize iç mimariden, dekorasyona, hareketli grupların tasarımlarından, mutfak ve banyo mobilyalarına kadar evlerinin içerisinde ihtiyaç duyabilecekleri her türlü hizmeti imalatından kurulum aşamasına varana kadar yüksek kalite ile sunuyoruz.

Kaliteden ödün vermeden, modern teknolojiler kullanarak projelerini geliştiren Kaas Mobilya®, tekstil kökenli oluşu nedeniyle kumaş ve desenlerle ilgili deneyimlerini zengin kombinasyonlar ile buluşturarak kısa sürede farkını ortaya koymuştur. Firmamız, kumaş ve desenlerdeki kültür mozaiğinin mobilyalarla birleştirildiği uyumlu, ihtişamlı ve derin oymalar kullanarak çeşitli koleksiyonlar hazırlamaktadır.

Özgün ve gösterişli ürünlerin yer aldığı koleksiyonlarımızda, yaptığımız her yeni işin bir önceki işimizden daha üstün, özgün ve kaliteli olabilmesi için kendimizi sürekli olarak yenilemekte ve başarı çıtamızı yükseltmekteyiz. Ürünlerimizde daha çok kültürümüze özgü motif, desen ve renkler kullanarak müşterilerimizi hayallerindeki tasarımlarla buluşturuyoruz.

Kişiye özel tasarımlarımızı, hizmet kültürü ile bütünleştirerek, kalite ve ekonomik fiyatlarla müşterisine sunan Kaas Mobilya®, tasarladığı koleksiyonlar ile 3 “en iyi konsept” ödülü alarak ülkemizdeki öncü markalar arasında yerini almıştır.

Başarılı sayısız projeye imza atan Kaas Mobilya® yurt içinde merkez Bursa olmak üzere; İstanbul, Ankara, Mersin ve Gaziantep de yurt içi şatış noktaları; Bakü, Dubai, Abu Dabi, Rusya ve Nijerya gibi ülkelerde de yurt dışı ihracatı ile hizmet ağını genişletmeye devam etmektedir.

Kaas Mobilya® olarak, kalite ve özgün tasarım prensibi ile müşterilerimize en iyiyi sunabilmek, yurt dışındaki marka bilinilirliğimizi arttırarak, dünya mobilya sektöründe unutulmaz ödüllü tasarımlar gerçekleştirmek ve dünya trendlerinin kültürümüzle birleştiği bir tasarım anlayışı ile dünya genelindeki yükselişimize devam ederek “küresel bir marka haline gelmek” en önemli hedeflerimiz arasındadır.